Oferty szkoleń

Nasze szkolenia z zakresu kosmetologii estetycznej, skierowane są do lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów i techników usług kosmetycznych. Dzięki nim poszerzycie zdobytą wiedzę w procesie edukacji zawodowej, a z drugiej strony zdobędziecie umiejętności z zakresu profesjonalnej diagnostyki skóry, obsługi aparatury do kosmetologii medycznej, a także znajomości prawa w zakresie wykonywania usług z segmentu beauty.

DLACZEGO MY?

Szkolenia pod patronatem MW CLINIC to jedyne szkolenia w Polsce, które otrzymały:

akredytacje kuratorium oświaty zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 grudnia 2003 r.
Pozytywną opinie Krajowej Izby Kosmetologii w kwestii przekazywania szczególnie merytorycznej i praktycznej wiedzy.
Nagrodę LAUR KONSUMENTA za jakość i poziom świadczonych usług w dowód uznania za politykę naszej firmy, ukierunkowana na potrzeby klienta.

OFERUJEMY
Jesteśmy jedyną placówką w Polsce, która oferuje pełne przygotowanie do zawodu TERAPEUTA BEAUTY&MED. Szkolimy na każdej płaszczyźnie – przekzujemy zarówno wiedzę teoretyczną, jaki i praktyczną.

Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikaty potwierdzające kwalifikacje do pracy w gabinecie kosmetologicznym, salonie piękności, ośrodku SPA & Wellness, klinice medycyny estetycznej, a także w wielu innych placówkach odnowy biologicznej.

  • Szkolenia w małych grupach (na życzenie szkolenia indywidualne)
  • Szkolenia zarówno w naszych gabinetach w Skierniewicach na najlepszej technologii dostępnej obecnie na rynku, jak i w TWOIM GABINECIE na terenie całej Polski.
  • Szkolenia pod okiem najlepszych, światowych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem i praktyką, pod opieką których kursant zostaje na stałe i ma możliwość również po odbytym szkoleniu zadzwonić i zapytać o radę w trakcie własnej praktyki zawodowej.
  • Wszystkie szkolenia są zgodne z prawem. 

Szkolenie z profesjonalnej diagnostyki

Szkolenie z zakresu doboru profesjonalnej terapii domowej

Szkolenie z zastosowania iniekcyjnych w gabinecie kosmetologicznym- poziom I

Szkolenie z zastosowania iniekcyjnych w gabinecie kosmetologicznym- poziom II

Szkolenie z zakresu laseroterapii

Szkolenie z zakresu trychologi