O Nas

Szanowni Państwo,
z ogromną satysfakcją pragnę powitać Państwa w naszej klinice zdrowia i urody. MW CLINIC to jedyny w Skierniewicach Specjalistyczny Gabinet Kosmetologii Estetycznej i Trychologii Stosowanej.

Serdecznie Państwu dziękuję za zaufanie i zainteresowanie naszymi usługami, a jednocześnie zapewniam Państwa, że dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i dynamicznej pracy jako szkoleniowiec personelu w placówkach takich jak między innymi: kliniki medycyny estetycznej, salony kosmetyczne, ośrodki SPA na terenie całego naszego kraju, miałam przyjemność obserwować jak rozwija się dziedzina kosmetologii i jak spektakularne efekty możemy osiągnąć w terapii z pacjentami, których kiedyś odsyłano do domu.

Obserwowałam rozwój wielu podobnych miejsc do charakteru naszej placówki i miałam szanse obcowania z najnowocześniejszymi technologiami medycznymi i kosmetycznymi, używanymi również poza granicami naszego kraju. W tym czasie zostałam Wiceprzewodniczącą Krajowej Izby Kosmetologii przyczyniając się bezpośrednio do rozwoju tej dziedziny w naszym kraju i co najważniejsze edukacji pacjentów zwiększającej ich świadomość. Zapewniam Państwa, że dokonałam wszelkich starań aby stworzyć w naszym mieście miejsce, które przede wszystkim będzie opierać się na najwyższej jakości usługach zgodnych ze standardami europejskimi, a jednocześnie będzie miejscem dla każdego, kto choć przez chwilę zapragnął poczuć się wyjątkowym lub marzy o poprawie swojego wyglądu.

Jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Klinika oferuje przede wszystkim zabiegi z segmentu profilaktyki zdrowia, profesjonalnej diagnostyki skóry, a także szereg zabiegów poprawiających niedoskonałości urody i przywracających naturalne piękno. Klinika zajmuje się terapią z zakresu leczenia skóry ciała, twarzy, szyi i dekoltu, a także jako pierwsza w naszym mieście oferuję usługi z zakresu trychologii – a więc leczenia wypadania włosów i skóry głowy.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą MW CLINIC i kontaktu z naszymi specjalistami.

mgr Monika Więcek

Zanim skorzystasz z naszych usług musisz wiedzieć, że :  

Każda skóra posiada swego rodzaju indywidualny kod genetyczny i osobnicze cechy, które określają jej predyspozycje i skłonności do pewnych uwarunkowań.
 

Ponadto każda skóra reaguje inaczej i wymaga innej pielęgnacji. Dlatego, żeby utrzymać ją w dobrej kondycji i zachować jej odpowiednią równowagę hydrolipidową musimy działać precyzyjnie i świadomie!!!

Dlatego naszą misją jest..

oferowanie dla Ciebie szeregu kompleksowych badań diagnostycznych z wysoko spersonalizowaną terapią gabinetową i dopasowaną do Twoich potrzeb pielęgnacją domową.
 

Pamiętaj, że w gabinecie spędzasz zaledwie 1h, pozostały czas musisz obligatoryjnie wykorzystać, pracując samemu w domu z profesjonalnie dobranym produktem kosmetycznym i endogenną suplementacją.

Koniec z nietrafionymi decyzjami! Inwestuj tylko w kosmetyki wybrane przez Twojego specjalistę.