Kosmetologia pielęgnacyjna

Dział kosmetologii pielęgnacyjnej obejmuje przede wszystkim profilaktykę, czyli pielęgnację skóry zdrowej z tendencją do powstawania rozmaitych zmian skórnych, jak i skóry zmienionej chorobowo. Codzienna, właściwa pielęgnacja skóry jest konieczna do zachowania jej w zdrowiu i dobrej kondycji, tak długo jak to możliwe.

W praktyce odpowiednia pielęgnacja skóry jest trudna, ze względu na liczne niekorzystne czynniki zewnętrzne, zmiany hormonalne zachodzące wewnątrz organizmu oraz niewiedzę o fizjologii skóry i jej właściwej pielęgnacji. Sprawy nie ułatwia deficyt rzetelnych informacji w Internecie oraz wszechobecny marketing, przez który wiele klientów dobiera niewłaściwe dla swojej skóry kosmetyki.

W skierniewickim MW Clinic dbamy o indywidualny dobór terapii. Dzięki zaawansowanej konsultacji i  diagnostyce kosmetologicznej, dokładnie określimy parametry czynnościowe skóry i przyczyny problemów, które następnie zostają zlikwidowane. Tylko spersonalizowana terapia przywróci skórze jej naturalny stan równowagi – homeostazę oraz pozwoli na rzeczywistą poprawę jej stanu. Dodatkowo, nasi specjaliści szczegółowo wyjaśnią, jak prawidłowo dbać o  Twoją skórę.

Pamiętaj, że każda skóra jest inna. To indywidualny organ o wyjątkowych cechach i właściwościach. Obecnie wiemy, że dawna nomenklatura wyodrębniająca cerę normalną, dojrzałą, tłustą, suchą, czy wrażliwą była wielkim i nieprawidłowym uproszczeniem. Każda skóra zawiera w sobie cechy wszystkich wyżej wymienionych typów, w większym lub mniejszym stopniu zaawansowania. Jak wobec tego dobrze dbać o swoją skórę i nie pogubić się w prawidłowej zindywidualizowanej pielęgnacji?

Skorzystaj z  profesjonalnego doradztwa naszych Kosmetologów i świadomie pielęgnuj swoją skórę!

Staramy się im przeciwdziałać,  mając w zanadrzu szeroki wachlarz zabiegów, wyszkoloną kadrę
oraz nowoczesne sale zabiegowe w samym centrum Skierniewic.

PROTOKÓŁ KOSMETOLOGICZNY

TERAPIA ANTI-AGING (przeciw starzeniu skóry)

TERAPIA TRĄDZIKU (acne vulgaris)

TERAPIA PRZEBARWIEŃ (skóra hiperpigmentacyjna)

TERAPIA NACZYNIOWA (skóra reaktywna)

TERAPIA SKÓRY Z INDYWIDUALNYMI CECHAMI